MAIN LOGO
  • Panthera Park
  • Cenník
  • Kontakt

O nás

O nás

Snažíme sa vytvárať čo najlepšie prostredie pre naše zvieratká, v ktorom sa cítia príjemne a bezpečne. Staráme sa o ne s veľkou úctou a láskou, keďže ich neberieme ako zvieratá, ale ako členov rodiny.

Každý exemplár je svojím spôsobom výnimočný, no jedným z najzvláštnejších zvierat v našom parku je Leopard Obláčkový. Jeho špičáky sú úmerne najdlhšie zo všetkých žijúcich mačiek. Keďže jeho hlavná korisť žije na stromoch, je výborným lezcom. Vo svojom biotope sa objavuje takmer výlučne za súmraku, no v našom parku ho možno vidieť aj v inú dennú dobu.

Panthera Park sa snaží poskytnúť relax a vzrušujúce zážitky pre všetky vekové kategórie. Na najmenších čaká skákací hrad, preliezky a možnosť nakŕmiť si aj niektoré druhy zvierat.

Čo sa týka našich plánov, pracujeme na tom, aby bol Panthera Park ešte úžasnejší. V budúcnosti by sme chceli zvýšiť počet našich zvierat a predstaviť nové druhy, ako aj vytvoriť zóny, kde si návštevníci budú môcť našich miláčikov pozrieť zblízka. Čoskoro bude možné vidieť kŕmenie exotických zvierat z blízka.

0 +
Rokov skúseností
0 +
Jedincov
0 +
Druhov
0 +
Atrakcií pre deti

Zaži dobrodružstvo v Panthera parku.

Otvorené od 20.3 2024

Návrat hore